BİZİ TANIYIN

SAMUT İNŞAAT

image description

İnşaat Faaliyetlerine 1994’te başlayan firmamız, dünya kenti olan Antalya da tamamladığı projelerle çizgi üstü standartları ulaşılabilir hayat standardı haline getirmeyi başaran firmamız bu güne kadar tamamladığı 54 proje ile nitelikli konut inşa etmiş ve bu projelerle daha yenilikçi ve ihtiyaçlara cevap verebilecek tüm detayları düşünerek Antalya ya değer katan ve bölgesel ekonomiye yön veren projelere imza atmıştır.

Geleceğin Türkiye ve bölgesel kalkınmadaki öncü rolünü sürdürmeyi hedefleyerek var olan tüm kaynaklarını bu doğrultuda kullanarak yaşanabilecek mekanlar inşa etmeye devam edecektir.

PROJELERİMİZE GÖZ ATIN
SAMUT İNŞAAT

VİZYON

Samut inşaat olarak modern, geniş kapsamlı ve son teknolojiyi kullanan projeler oluşturuyoruz. Temeli insana ve doğaya saygı olan; doğal ortamından kopmadan, modern, mimari ve teknolojiden en üst seviyede faydalanarak bireylere mutlu bir hayat sunmak.

SAMUT İNŞAAT

MİSYON

Yıllardır süregelen tecrübemiz ile sektör lideri olmak için yarışıyoruz. İnsan oğlunun en başından beri süre gelen barınma ihtiyacını; ona doğal ve modernize edilmiş bir şekilde sunmak. Sunulan bu imkanlarla insan yaşamını kolaylaştırmak ve daha ileriye taşımak.

image description
SAMUT İNŞAAT

DEĞERLERİMİZ

Kuruluşundan bu yana, Samut inşaat, açık bir mali politika izlemektedir; şirketin operasyonlarının tüm yönleri, müşterilerinin ve ortaklarının şeffaf ve açık olması, tüm inşaat alanları ziyaretçilere açarak projelerini 24 saat video izleme imkanı sunmaktadır.